CYFROWY POLSAT

telefon

strony www: www.cyfrowypolsat.pl oraz www.plus.pl

Lokal numer: 6

 

Zapraszamy do wspólnego Punktu Sprzedaży Plusa i Cyfrowego Polsatu!

Oferujemy kompleksowe usługi dla domu, Klientów indywidualnych oraz Klientów biznesowych:
- płatną telewizję w technologii satelitarnej, internetowej OTT oraz w technologii kablowej IPTV,
- usługi telefonii komórkowej i mobilnej transmisji danych,
- dostęp do najnowocześniejszego Internetu w technologii 5G oraz szybkiego Internetu LTE, a także Internet stacjonarny w technologiach światłowodowych.

Dodatkowo naszym Klientom proponujemy unikalny Domowy Program Oszczędnościowy smartDOM, który pozwala na uzyskiwanie rabatów za łączenie usług Plusa i Cyfrowego Polsatu.

W programie smartDOM można również kupić, w atrakcyjnych cenach, usługi dodatkowe jak np. prąd, gaz, ubezpieczenia czy skorzystać z oferty instalacji fotowoltaicznej ESOLEO.

Swoje usługi oferujemy za pośrednictwem wszechstronnie przeszkolonych Doradców Klienta. Służymy także doradztwem i profesjonalną pomocą w obsłudze naszego sprzętu i usług multimedialnych.

Przyjdź i sprawdź!

Zapytaj Doradcę o aktualne oferty dostępne w Punkcie Sprzedaży.

brico-marche-crawl.jpgrms-gsm-logo.jpgdrmax-logo.jpgrtv-euro-agd-logo.jpginmedio-logo.jpgrossmann-logo.jpggreenway-logo.pnginpost-logo.jpgallebeauty-logo.jpgzeiss-logo.jpgt-mobile-logo.jpgnaprezent-logo.jpgkantor-logo.jpgauchan-logo.pngkwiaciarnia-prezenciarnia-logo.jpgmasarnia-majkow-logo.pngowczarek-logo.jpgartbal-logo.jpgkokko-logo.jpgeuronet-logo.jpglotto-logo.jpg